O nas

Osiągnięcia

Obecnie siedziba Laboratorium w Rudzie Śląskiej przy ul. Solskiego 15, posiada 360 m kwadratowych powierzchni. Siedziba Laboratorium obsługuje ponad 200 kontrahentów oraz posiada sieć punktów pobrań.

W ponad 20-letniej działalności zdobyliśmy wiele doświadczeń a Laboratorium powiększyło się o pracownie terenowe znajdujące się w Katowicach, Piekarach Śląskich, Opolu, Czeladzi, Kłobucku, Krzepicach, Mysłowicach, Mikołowie, Głuchołazach i Bytomiu. Również wokół pracowni terenowych powstała sieć punktów pobrań obsługujących zarówno osoby prywatne jak i kontrahentów.

Obecnie Laboratorium zatrudnia ponad 100 osób, wśród których znajdują się osoby z tytułem magistra lub doktora oraz specjaliści medycznej diagnostyki laboratoryjnej, laboratoryjnej transfuzjologii medycznej, mikrobiologii, zdrowia publicznego.

Laboratorium zajmuje się świadczeniem usług laboratoryjnych w zakresie medycznej diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologicznej o bardzo szerokim zakresie wykonywanych badań. Na dzień dzisiejszy panel oznaczeń obejmuje ok. 400 pozycji i jest stale poszerzany i aktualizowany.

Certyfikaty

Polityka jakości

Historia

 • 1 września 1993

  POCZĄTEK

  1 września 1993 roku powstaje samodzielna prywatna placówka – Laboratorium Analityki Medycznej w Katowicach na ulicy Ułańskiej 11. Laboratorium to obejmuje swoim zasięgiem działania Katowice, Rudę Śląską, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Mikołów i Pilchowice.

 • 1 grudnia 2000

  NZOZ RUDZKIE LABORATORIUM ANALITYCZNO - BAKTERIOLOGICZNE

  1 grudnia 2000 roku w wyniku kompleksowej restrukturyzacji lecznictwa ambulatoryjnego, powstaje NZOZ Rudzkie Laboratorium Analityczno – Bakteriologiczne przy ulicy Solskiego 15 w Rudzie Śląskiej.

 • 2004

  SYSTEM TELEINFORMATYCZNY

  W 2004 roku zostaje wdrożony wspólny system teleinformatyczny, łączący obie jednostki i pozwalający na ich pełną komunikację i współdziałanie.

 • CIĄGŁY ROZWÓJ

  Laboratoria systematycznie zostają doposażone w najnowszy sprzęt badawczy co pozwala na ciągłe podnoszenie jakości usług oraz poszerzanie panelu wykonywanych badań.

Oferty pracy

[wp-svg-icons icon=”users” wrap=”i”]ŚLĄSK

Poszukujemy personelu fachowego do pracy w Laboratorium na Śląsku (Diagnostów z aktualnym prawem wykonywania zawodu diagnosty). Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień serologicznych i dobra znajomość obsługi komputera. CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres: praca@korlab.pl

[wp-svg-icons icon=”users” wrap=”i”]OPOLE

Poszukujemy personelu fachowego do pracy w Laboratorium w Opolu (Diagnostów z aktualnym prawem wykonywania zawodu diagnosty). Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień serologicznych i dobra znajomość obsługi komputera. CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres: praca@korlab.pl

Praca w laboratorium

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres: praca@korlab.pl