OSIAGNIECIA OSIAGNIECIA – KORLAB Laboratoria Medyczne

OSIAGNIECIA

Osiągnięcia

Obecnie siedziba Laboratorium w Rudzie Śląskiej przy ul. Solskiego 15, posiada 360 m kwadratowych powierzchni. Siedziba Laboratorium obsługuje ponad 200 kontrahentów oraz posiada sieć punktów pobrań.

W ponad 20-letniej działalności zdobyliśmy wiele doświadczeń a Laboratorium powiększyło się o pracownie terenowe znajdujące się w Katowicach, Piekarach Śląskich, Opolu, Czeladzi, Kłobucku, Krzepicach, Mysłowicach, Mikołowie, Głuchołazach i Bytomiu. Również wokół pracowni terenowych powstała sieć punktów pobrań obsługujących zarówno osoby prywatne jak i kontrahentów.

Obecnie Laboratorium zatrudnia ponad 100 osób, wśród których znajdują się osoby z tytułem magistra lub doktora oraz specjaliści medycznej diagnostyki laboratoryjnej, laboratoryjnej transfuzjologii medycznej, mikrobiologii, zdrowia publicznego.

Laboratorium zajmuje się świadczeniem usług laboratoryjnych w zakresie medycznej diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologicznej o bardzo szerokim zakresie wykonywanych badań. Na dzień dzisiejszy panel oznaczeń obejmuje ok. 400 pozycji i jest stale poszerzany i aktualizowany.